Vol-Kleuren LED-display (Verhuur)
13 Oct, 2026
Let op: Alle volgende vragen en antwoorden zijn gebaseerd op de daadwerkelijke productspecificaties en er zijn geenniet opgegeven parameters verzonnen. De specifieke cijfers (spanning, vermogen, beschermingsniveau, stralingshoek, puntafstand, helderheid, gewicht, grootte, levensduur, etc.) die in elk antwoord worden genoemd, zijn allemaal afgeleid van de specificatietabel.
01.Welke binnen- en buitenmodellen zijn beschikbaar voor huurschermen? Hoe kies ik de pixelafstand?
De verhuurserie omvat binnenmodellen P2.604/P2.976/P3.91 en buitenmodellen P2.604/P2.976/P3.91/P4.81. Hoe kleiner de pixelafstand, hoe helderder het beeld, met een pixeldichtheid tot 147.456 dots/m² (P2.6). Voor binnen dicht-afstandsevenementen, kies P2.6/P2,97; voor buiten lang-kijken op afstand, P3.91/P4.81 brengt duidelijkheid en budget in evenwicht.
02.Welke IP-classificatie is vereist voor huurschermen voor buiten? Kunnen ze in de regen gebruikt worden?
Verhuurschermen voor buiten hebben een IP65-beschermingsgraad en kunnen direct worden gebruikt bij regenachtige buitenoptredens, tentoonstellingen en evenementen. Indoor verhuurschermen zijn IP43 en zijn alleen geschikt voor binnenlocaties zonder blootstelling aan regen. Voor buitenprojecten moet u IP65-modellen kiezen (P2.604/P2.976/P3.91/P4.81).
03.Is de helderheid van huurschermen voldoende voor gebruik buitenshuis?
Ja. Schermen voor buitenverhuur hebben een helderheid van de witbalans ≥4000 cd/m², zodat de inhoud buitenshuis bij daglicht duidelijk zichtbaar blijft. Binnenmodellen hebben een helderheid van de witbalans ≥600 cd/m², geschikt voor donker-podium- en tentoonstellingszalen zonder in het oog te springen.
04.Wat zijn de vernieuwingsfrequentie en grijstinten van huurschermen? Zijn er scanlijnen tijdens het filmen?
Huurschermen hebben vernieuwingsfrequenties ≥1920/3840Hz en grijstinten van 256–65.536niveaus. Hoge verversingssnelheid in combinatie met hoge grijstinten betekent dat er geen scanlijnen of flikkeringen optreden wanneer er met camera's of telefoons wordt gefotografeerd, waardoor ze geschikt zijn voor livestreaming van optredens, opnames van tentoonstellingen en andere hoge resoluties.-vraag schietscenario's.
05.Hoe zwaar is de huurschermkast? Is verzending duur?
Huurschermen gebruiken 500×500 / 500×1000 mm matrijs-gegoten aluminium kasten, die hoog zijn-kracht, hoog-precisie, enniet-vervormen. Het lichtgewicht ontwerp vermindert de verzendkosten. Modules zijn 250×250 mm, en kasten kunnen onafhankelijk worden gedemonteerd en onderhouden, waardoor de frequente verplaatsings- en transportkosten laag blijven.
06. Is het snel om huurschermen voor evenementen op te zetten? Hoeveel mensen zijn ernodig?
Snel. De verhuurserie richt zich op een snelle installatie. Sterf-gegoten aluminium kasten zijn hoog-precisie met onafhankelijke demontage en onderhoud. Modules zijn 250×250 mm en kasten zijn 500 mm×500/500×1000 mm voor gestandaardiseerde verbindingen. Een paar mensen ter plaatse kunnen de op- en afbouw van grote snel voltooien-gebiedsschermen, geschikt voor rondreizen, tentoonstellingen en andere korte-cyclus projecten.
07.Wat is de levensduur van huurschermen? Zal herhaalde demontage en montage deze beschadigen?
Huurschermen hebben een levensduur ≥100.000 uur. De kast is hoog-kracht, hoog-precisie sterven-gegoten aluminium structuur dieniet vervormt en bestand is tegen herhaalde demontage, montage en transport. Dankzij het onafhankelijke demontage- en onderhoudsontwerp kunnen individuele modules en voedingen afzonderlijk worden vervangen, waardoor de algehele levensduur wordt verlengd.
08.Hoe kies ik tussen buitenhuurscherm P2.6 en P4.81?
Het hangt af van de kijkafstand en het budget. P2.6 (hoogste pixeldichtheid 147.456 dots/m²) is geschikt voor medium-aan-dichtbij-buitenpodia op afstand en merkevenementen met hoge definitie. P4.81 heeft een grotere pixelafstand en lagere kosten, geschikt voor grote open ruimtes-luchtprestaties bekeken vanaf een afstand. Beide zijn buiten IP65 met helderheid ≥4000 cd/m².
09.Wat zijn de module- en kastafmetingen van huurschermen? Is het gemakkelijk om ze op voorraad te houden?
De modulestandaard is 250×250 mm, en kasten zijn er in 500×500 mm en 500×1000 mm. Standaardmaten vergemakkelijken het aanleggen van voorraden en gemengd splitsen. Als een stuk beschadigd is, vervangt u het eenvoudigweg door hetzelfde-groottemodule of kast zonder het hele scherm te beïnvloeden.
10.Kunnen huurschermen zelfstandig onderhouden worden? Hoe repareer ik ze als ze ter plaatse kapot gaan?
Ja. De verhuurserie ondersteunt onafhankelijke demontage en onderhoud. Eén enkele module (250×250 mm) of kabinet (500×500/1000 mm) kan afzonderlijk worden verwijderd en vervangen zonder het hele scherm te demonteren. De dobbelsteen-gegoten aluminium kaststructuur is stabiel en aan-Snelle vervanging van de site herstelt de werking zonder de gebeurtenis te vertragen.
11.Kunnen binnenhuurschermen met IP43 buiten gebruikt worden?
Nee. Huurschermen voor binnen hebben alleen een IP43-bescherming en zijnniet regendicht. Ze kunnen alleen worden gebruikt in binnenruimtes en in omgevingen zonder waternevel. Buiten op regenachtige of vochtige locaties moeten IP65-buitenmodellen worden gebruikt (P2.604/P2.976/P3.91/P4.81)anders zal er water binnendringen en schade veroorzaken.
12. Hoe zijn de helderheid en kleur van huurschermen voor podiumachtergronden?
Podiumachtergronden gebruiken vaak indoor P2.6/P2.97/P3.91, met pixeldichtheid tot 147.456 dots/m² (P2.6) en grijswaarden van 256–65.536niveaus, voor rijke kleurgradaties. Met vernieuwingsfrequenties ≥1920/3840 Hz, er zijn geen strepen wanneer gefilmd door camera's. Helderheid binnenshuis is ≥600 cd/m², wat een zachte en heldere uitstraling geeft in het donker-toneelvoorstellingen.